Nutipistik

säästab raha

Gruff Technology pakub kohalikus wifi-võrgus töötavat pistikut, mille abil saab kasutaja optimeerida tarbitava elektrienergia kulu. Pistik võtab MQTT serverist kord päevas Nord Pooli hinnad ja kasutaja saab määrata maksimaalse hinna, mille puhul näiteks elektriboiler töötab.

  • Pistik võimaldab majapidamistel ja ettevõtetel säästa raha
  • Pistik ühtlustab riigis elektritarbimist – väheneb tipptundide koormus
  • Pistik töötab lokaalses wifi võrgus – haldamine äpiga

Kasutaja ostab pistiku ja täiendavaid igakuised tasusid ei lisandu ning teie seadmeid ei halda ükski kaugadministraator!

Gruff nutipistik

Nord Pooli avalik ja tunnipõhine hind võimaldab optimeerida elektritarbimist. Meie pistikut on kõige praktilisem kasutada suure voolutarbimisega seadmetel nagu näiteks veeboilerid, autolaadijad, küttesüsteemid.

Pistik töötab kohalikus wifi-võrgus 2,4 GHz sagedusel, ühe pistiku taha saab ühendada kuni 3 KW võimsusega tarbija. Seadet kasutatakse siseruumides tavalises vooluvõrgus.

Gruff säästupistikuga hoiate kokku raha ja kontrollite täpselt enda majapidamise või ettevõtte elektritarbimist ning vähendate elektrivõrgu tippaja koormust. Säästate enda ja keskkonna ressursse.

Aita alandada

energia hinda

Nutipistik aitab meil optimeerida elektritarbimist tippkoormuse ajal. See vähendab ülekandevõrkude ja tootmisüksuste koormust ja kokkuvõttes odavneb elektri hind. Lisaks energiaturvalisuse parandamisele aitame kaasa Euroopa rohekokkuleppe eesmärkide täitmisele. Säästame raha ja muudame maailma paremaks paigaks!

Meie Lugu

Gruff Technology loodi 2021. aastal kahe elektrooniku ja kahe ettevõtja koostöös. Oleme loonud müügitoe uutele energiaseadmetele, mis võimaldavad energia säästmist, tehnilise info korjet, majapidamiste energiahaldust ja muud. 

Tänaseks oleme turuvalmis saanud esimese toote. Järgmised on valmimisjärgus.

EDASIMÜÜJAD

Store name

Store name

Store name

Store name

Shopping Cart
Scroll to Top